pl  /  en  /  de  /  ru

Wyróżnienia

08/05/2017

Złoty Laur Konsumenta 2017 oraz Laur Konsumenta - GRAND PRIX 2017!

Mamy przyjemność poinformować, że w tegorocznym sondażu oceniającym popularność marek i jakość produktów w kategorii: chemii gospodarczej, nasze produkty zostały uznane za najbardziej rozpoznawalne wśród oferty środków czyszczących, wyprzedzając pozostałych konkurentów z branży i otrzymały ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2017!

Co więcej nasze produkty otrzymały ten tytuł trzeci rok z rzędu. Będąc trzykrotnie na czele podium otrzymaliśmy dodatkowy bardzo prestiżowy tytuł Laur Klienta – GRAND PRIX 2017.

 

Laur Konsumenta/Klienta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego celem jest wyłanianie najpopularniejszych produktów, usług i marek w wielu kategoriach. Zakrojona na skalę ogólnopolską sonda przynosi producentom i usługodawcom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty/usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie i wyróżniają się pod względem jakości produktów/usług?

Nasze produkty po raz kolejny zostały docenione przez naszych Konsumentów. Trzykrotne zdobycie tego wyróżnienia premiowane jest godłem GRAND PRIX, którym mogą poszczycić się tylko nieliczni producenci. To wyjątkowe odznaczenie jest dla Klienta najlepszym sygnałem, że ma do czynienia z marką popularną, poważaną i od lat godną zaufania.

 

 

 

 


Zobacz pozostałe wpisy