pl  /  en  /  de  /  ru

Aktualności

15/03/2022

SIDOLUX unowocześnia swój wizerunek

SIDOLUX®, polska marka renomowanych środków czystości, obecna na rynku od blisko 30 lat, przechodzi całościowy rebranding. Zmienia się logo oraz projekty wszystkich etykiet i opakowań znanych środków czystości.   


czytaj więcej
11/01/2021

Wybrane produkty marki LAKMA SPEC z 10 letnim okresem gwarancji producenta

Miło nam poinformować, iż po wnikliwych badaniach i analizach laboratoryjnych zdecydowaliśmy się wydłużyć okres gwarancyjny wybranych produktów marki LAKMA SPEC na okres 10 lat. Marka LAKMA SPEC od samego początku zarezerwowana jest dla naszych najlepszych uszczelniaczy i klejów,...


czytaj więcej
15/10/2020

System renowacji elewacji LAKMA TERM ST REPAIR w ofercie LAKMA

Miło nam poinformować, iż po kilkunastomiesięcznym okresie badań przeprowadzonych w Instytucie Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Krakowie otrzymaliśmy Krajową Ocenę Techniczną dla systemu renowacyjnego elewacji LAKMA TERM ST REPAIR.


czytaj więcej
22/09/2020

Perła Rynku FMCG dla marki Sidolux Dish Spa

10 września miało miejsce ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w 14. edycji badania Perły Rynku FMCG oraz 15. edycji badania Perły Rynku Kosmetycznego. Podano również zwycięzców, zorganizowanego po raz pierwszy, rankingu Perły Regionu.   


czytaj więcej
16/09/2020

Nowość - Olej do drewna

Tuż przed nadejściem jesieni do stałej oferty chemii budowlanej marki LAKMA trafił nowy produkt – wysokojakościowy Olej do drewna. Przeznaczony jest do ochrono–dekoracyjnego malowania drewna krajowego i egzotycznego.


czytaj więcej
10/06/2020

LAKMA w programie FABRYKI w Polsce na antenie TVS

Bohaterem drugiego z czerwcowych odcinków popularnego cyklu Fabryki w Polsce była LAKMA SAT, czyli nasza spółka odpowiedzialna za produkcje chemii budowlanej. Na antenie tego popularnego programu uchyliliśmy rąbka tajemnicy i pokazaliśmy jak produkujemy silikony oraz tynki...


czytaj więcej
< poprzednie następne >