pl  /  en  /  de  /  ru

Aktualności

11/01/2021

Wybrane produkty marki LAKMA SPEC z 10 letnim okresem gwarancji producenta

Miło nam poinformować, iż po wnikliwych badaniach i analizach laboratoryjnych zdecydowaliśmy się wydłużyć okres gwarancyjny wybranych produktów marki LAKMA SPEC na okres 10 lat. Marka LAKMA SPEC od samego początku zarezerwowana jest dla naszych najlepszych uszczelniaczy i klejów,...


czytaj więcej
15/10/2020

System renowacji elewacji LAKMA TERM ST REPAIR w ofercie LAKMA

Miło nam poinformować, iż po kilkunastomiesięcznym okresie badań przeprowadzonych w Instytucie Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Krakowie otrzymaliśmy Krajową Ocenę Techniczną dla systemu renowacyjnego elewacji LAKMA TERM ST REPAIR.


czytaj więcej
22/09/2020

Perła Rynku FMCG dla marki Sidolux Dish Spa

10 września miało miejsce ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w 14. edycji badania Perły Rynku FMCG oraz 15. edycji badania Perły Rynku Kosmetycznego. Podano również zwycięzców, zorganizowanego po raz pierwszy, rankingu Perły Regionu.   


czytaj więcej
16/09/2020

Nowość - Olej do drewna

Tuż przed nadejściem jesieni do stałej oferty chemii budowlanej marki LAKMA trafił nowy produkt – wysokojakościowy Olej do drewna. Przeznaczony jest do ochrono–dekoracyjnego malowania drewna krajowego i egzotycznego.


czytaj więcej
27/08/2020

Lakma partnerem największego w Polsce Festiwalu Szachowego.

Lakma miała przyjemność być partnerem największego w Polsce Festiwalu Szachowego. Wydarzenie to odbywało się w dniach W dniach 14-23 sierpnia w Ustroniu. Organizatorem był Śląski Związki Szachowy. Na odwiedzających czekało wiele atrakcji – m.in. pokazy filmów o tematyce...


czytaj więcej
18/06/2020

Kampania reklamowa producenta chemii budowlanej LAKMA SAT na antenie telewizji HG TV

Począwszy od 15 czerwca 2020 na antenie telewizji HG TV prowadzona będzie kampania reklamowa dla wybranych produktów z portfolio chemii budowlanej polskiego producenta LAKMA SAT. Zapraszamy do obejrzenia przygotowanego spotu.


czytaj więcej
< poprzednie następne >