pl  /  en  /  de  /  ru

Aktualności

29/10/2019

NOWOŚĆ - Sidolux M Uniwersalne ściereczki nawilżane

Uniwersalne ściereczki Sidolux z płynem czyszczącym to wygodny, nowoczesny sposób na szybkie sprzątanie. Aktywny płyn skutecznie usuwa brud i kurz, a przyjemny cytrusowy zapach odświeża pomieszczenie. 


czytaj więcej
25/09/2019

Nowość: Masa o efekcie kryształu + [film]

Do grona mas dekoracyjnych marki Francesco GUARDI Collezione dołączyła właśnie pierwsza tegoroczna nowość – Masa o efekcie kryształu. Ten niezwykle prosty w aplikacji produkt, dzięki zawartości specjalnych cząsteczek tworzy unikalny efekt kryształowych powierzchni. 


czytaj więcej
16/09/2019

NOWOŚĆ - Perlux w nowym kuszącym zapachu

PERLUX koncentrat do płukania tkanin EUPHORIA łączy  w sobie słodkie nuty owocowe z subtelnym zapachem jaśminu i konwalii. Ta niespotykana fuzja aromatów wprowadzi Cię w doskonały nastrój i doda Ci energii na cały dzień. Skoncentrowana formuła gwarantuje wysoką wydajność,...


czytaj więcej
02/09/2019

NOWOŚĆ - Sidolux Dish Spa Żele do mycia naczyń

Ultra skuteczne, skoncentrowane, pełne wspaniałości, żele do mycia naczyń. Linia Sidolux Dish Spa została stworzona, by spełnić Twoje oczekiwania, ułatwiając i uprzyjemniając codzienne mycie naczyń.


czytaj więcej
28/08/2019

Ponownie na podium! - I Puchar Europy Wschodniej, XVIII Włocławskie zawody balonowe 2019

W dniu 24 sierpnia po 5 lotach zakończyła się pierwsza edycja Pucharu Europy Wschodniej oraz XVIII Włocławskich Zawodów Balonowych.


czytaj więcej
25/07/2019

Zawody balonowe Olsztyn - Balonowa Jura

Miło nam poinformować, że balon Sidolux/Pearlux pilotowany przez Tomka FILUSA wygrał zawody międzynarodowe zaliczane do Pucharu Polski, które odbyły się w pięknej zamkowej scenerii Olsztyna i Janowa.


czytaj więcej
< poprzednie następne >